لباس زیر, مجله گیزدین

چه لباس زیری را کجا بپوشیم .

چه لباس زیری را کجا بپوشیم

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

چه لباس زیری را کجا بپوشیم .

این باور غلط  است که لباس زیر در زیر لباس پوشیده میشود و نیازی نیست که از جنس مرغوب و با کیفیت باشد یا اینکه نیازی نیست همیشه تمیز و سالم باشد . در این مطلب به اهمیت بسیار زیاد لباس زیر مخصوصا برای خانم ها  میپردازیم و به شما می گوییم چه لباس زیری را کجا بپوشیم .

از خصوصیات لباس زیر روزمره تا لباس زیری که در مهمانی ها باید پوشید و نکاتی راجب حفظ و نگهداری لباس زیر.

همان‌اندازه که با انتخاب صحیح یک لباس و پوشیدن آن زیبایی شما افزایش می‌یابد،به همان‌اندازه با یک انتخاب نادرست در خرید لباس و پوشیدن آن باعث می‌شوید که ظاهرتان انچنان که باید خوب به نظر نرسد.

چه لباس زیری را کجا بپوشیم

مساله ی لباس زیر حتی مهم تر از انتخاب لباس می‌باشد زیرا اگر شما لباس زیر بدی را انتخاب کنید حتی اگر لباس فوق العاده را به تن داشته باشید اما باز هم بد جلوه می‌کنید.

حال به نکاتی که در این مقاله در مورد لباس مطرح شده به دقت توجه فرمایید :

نکته : لباس زیر‌هایی با جنس دانتل ،یا لباس زیر‌های که دارای خاصیت انعطاف پذیری هستند بهترین جنس و بافت برای لباس زیر هستند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”نگاهی به فروشگاه” border_width=”6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][pins id=”975″][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”10″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

خصوصیات لباس زیری که در طول روز از آن استفاده می کنید ؟

در این متن قرار شد تا به شما بگوییم چه لباس زیری را کجا بپوشیم پس اول از خانه شروع می کنیم .

  • برای لباس زیر‌هایی که قصد دارید در طول روز از آنها استفاده کنید توصیه می‌کنیم لباس زیر‌هایی باشند که دارای جنس طبیعی باشند ما لباس زیر های نخی را به شما پیشنهاد می کنیم .
  • از لباس زیری که ازجنس‌های دارای مواد ترکیبی مانند پلاستیک و غیره هستند استقاده نکنید  چون شما یک مدت طولانی از صبح تا شب می‌خواهید از این لباس زیر‌ استقاده کنید این جنس باعث می‌شود که شما در طول روز احساس ناراحتی و حتی به نسبت فعالیت زیاد باعث عرق سوز شدن شما شود .
  • شما می‌توانید  مدل‌های مختلف لباس زیر را امتحان کنید تا ببینید با کدام یک از آن ها  در طول روز راحت هستین و با پوشیدن آن احساس آرامش می کنید و  به کارهای روزمره‌تان می رسید .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”10″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]چه لباس زیری را کجا بپوشیم

در مهمانی ها چه نوع لباس زیری بپوشیم ؟

  • اگر لباسی را که قصد دارید بپوشید دکلته و یا لباس‌هایی در این سبک می‌باشد بهتر است از لباس زیر‌ی با جنس دانتل استفاده نمایید زیرا این جنس باعث می‌شود که بالاتنه شما جالب تر و بهتر به نطر برسد و همچنین از لباس زیرهایی چند منظوره استفاده کنید که قابلیت جدا شدن بند ها را داشته باشند و دکلته شوند .
  • اگر لباسی که می‌خواهید بپوشید دارای بالا تنه ی لختی می‌باشد و شما بالا تنه ی کوچکی دارید توصیه می‌کنیم از لباس زیر‌هایی استفاده نمایید که مخصوص بالاتنه کوچک هستند زیرا در این لباس زیر‌ها لایه‌ها و پوشش‌های خاصی وجود دارد که باعث می‌شود  ، کمی بالاتنه شما بزرگ تر به نطر برسد.زیرا در لباس‌ها که دارای بالا تنه ی لختی هستند بیشترین و اولین قسمتی که دیده می‌شود بالاتنه شما می‌باشند .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]