زنانه, لباس زیر, مجله گیزدین, مد

لباس خواب زنانه و معرفی مدل های مناسب برای هر فصل

پیراهن گشاد تی‌شرتی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

انواع مدل‌های لباس خواب زنانه برای هر فصل

احتمالا بسیاری از خانم‌ها به این فکر می افتند  که چرا لازم است انواع مختلف “لباس خواب زنانه” را امتحان کنیم وقتی باید فقط آن را موقع خواب بپوشیم! با این حال، روند مد بر روی خورد و خوراک، خواب و زندگی تاثیرگذار بوده و قطعا درک استفاده از لباس خواب زنانه بسیار حائز اهمیت می‌باشد. بدون تردید، شما باید لباس خواب زنانه‌ای را انتخاب کنید که راحت و نرم است و مزاحم خوابتان نیست.

این انتخاب ساده که کوچکترین جزء مد روز دنیاست تحت تاثیر تغییرات فصلی نیز تحول می‌یابد. پوشیدن لباس خواب یا پیژامه زنانه علاوه بر آنکه باید انتخاب فصلی باشد بهتر است مطابق با قوانین مد باشد. ما در این مقاله قصد داریم انواع لباس خواب زنانه برای هر فصل را معرفی نمائیم.

1- پیراهن بلند راحتی
لباس خواب زنانه بلند

پیراهن‌های خواب بلند و پوشیده از متداول‌ترین اشکال لباس خواب زنانه هستند. این لباس‌ها بسیار راحت هستند و برخی انواع آن‌ها برای راحتی بیشتر از جلو زیپ می‌خورند.
پیراهن بلند از مدل‌های آستین‌دار، بدون آستین و آستین کوتاه برخوردار بوده و در رنگ‌ها، طرح‌ها و جنس‌های نخی یا معمولی موجود هستند.

2- لباس خواب توری
لباس خواب توری

لباس خواب توری یکی از خانم منش‌ترین پارچه‌های دنیاست. با آنکه این پیراهن‌های کوتاه مناسب فصل‌های گرم هستند اما برخی خانم‌ها به دلیل سبکی لباس ترجیح می‌دهند آن را در همه سال بپوشند. حاشیه دوزی اطراف یقه و پایین لباس خواب توری جلوه‌ای بی‌نقص و شیک به رخ می‌کشد.

3- پیراهن مخملی
پیراهن مخملی

پیراهن مخملی دیگر چندان روی بورس نیست اما اگر می‌خواهید به دور از جماعت پیگیر مد باشید، انتخاب شما خواهد بود! این لباس خواب بسیار نرم و راحت است و شما را حین خواب زمستانی‌ گرم نگه می‌دارد. بیشتر این پیراهن‌ها آزاد و گشاد هستند که با یک کمربند ظریف بسته می‌شوند. رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی وجود دارند که به سلیقه شما باشند.

4- پیراهن ویکتوریایی
پیراهن خواب ویکتوریایی

پیراهن ویکتوریایی یکی از اشکال سنتی لباس خواب است. این پیراهن اساسا از مد انگلیسی الهام گرفته و آستین‌های لخت حاشیه‌دار دارد. همچنین یقه این مدل پیراهن‌ با طرح‌های سنتی انگلیسی پر شده است. بنابراین، اگر می‌خواهید به دوران ویکتوریایی بازگردید و در آن زمان زندگی کنید لباس خواب ویکتوریایی را انتخاب کنید.

5- لباس خواب مدل پیراهن مردانه
لباس خواب مدل پیراهن مردانه

این پیراهن‌ها به قدری منحصر به فرد هستند که با تمام راحتی باز هم شیک به نظر می‌رسد. این مدل پیراهن خواب یقه دار، آستین بلند و تمام دکمه است. با این حال، خنکی و راحتی آن برای برخی خانم‌های خاص یک المان جذاب به شمار می‌رود.

6- پیراهن گشاد تی‌شرتی
پیراهن گشاد تی‌شرتی

این مدل لباس خواب‌ها با آن نقل قول‌ها و عکس‌های کارتونی تقریبا آخرین پیراهن‌های ترند شده در میان دختران نوجوان و جوان به شمار می‌روند. با این حال، راحتی این پیراهن‌ها بسیاری از خانم‌ها را متمایل به پوشیدن چنین مدلی کرده است. تی‌شرت‌های بلند و گشاد با آن نقل قول‌های خواندنی و کارتون‌های جذاب بسیار خواستنی، به روز و راحت هستند.

7- جامپسوت
جامپسوت

جامپسوت یکی از مدل‌های نه چندان رایج اما مد به خصوص در میان خانم‌های جوان می‌باشد. بسیاری از خانم‌های جوان تمایل دارند پوشش سرتاسری و یکسره جامپسوت بپوشند. این لباس‌ها هیچ کمربندی ندارند. بیشتر مدل‌های جامپسوت از جنس کشی گرم و نرم دوخته شده‌اند. بنابراین، جامپسوت یکی از مدل‌های لباس خواب زمستانی است.

8- لباس خواب پلیسه دار
لباس خواب پلیسه دار

اگر دوست دارید رو به سبک‌های سنتی بروید، انتخابتان می‌تواند چنین پیراهن خواب زنانه‌ای باشد. این مدل‌ها اکثرا در نواحی سینه یا حتی زیر سینه پلیسه دارند و از این رو، کمی گشادتر از حد معمول به نظر می‌رسند.

پیراهن‌های پلیسه دار آستین دار یا بدون آستین هستند. بنابراین، شما می‌توانید این پیراهن‌های خواب را در اکثر فصول بپوشید. گاها برخی مدل‌های یقه دار دکمه‌هایی دارند که پوشیدن پیراهن را ساده‌تر می‌کنند.

9-پیراهن چاک دار
پیراهن چاک دار

پیراهن‌های چاک دار یکی از مدل‌های رایج و راحت هستند که به همراه چاک از یقه باز برخوردار بوده و بدون آستین هستند. بنابراین، پوشیدن این مدل لباس خواب شما را در طول تابستان خنک نگه می‌دارد. بیشتر این مدل‌ها با جنس‌های کشی وارد بازار شده‌اند. از این رو، با فرم بدنتان شکل می‌گیرند و جلوه‌گر زیبایی نادری هستند.

10-تاپ شلوارک
تاپ شلوارک

خانم‌های جوان بیشترین طرفداران لباس‌های خواب کوتاه هستند. زیرا از نظر راحتی و زیبایی از جذابیت خاصی برخوردار می‌باشند. امروزه شورت‌ها یا شلوارک‌ها با تی‌شرت‌ها و تاپ‌ها به خوبی ست می‌شوند و در اکثر طرح‌ها تولید و عرضه شده‌اند. شلوارک‌ها قادرند تناسب اندام و زیبایی پاهایتان را به خوبی نشان بدهند.

11-لباس خواب بریتانیایی
لباس خواب بریتانیایی

لباس خواب بریتانیایی یکی از سبک‌های انگلیسی است. نمونه طرح‌های پیچازی این بلوز شلوار راحتی بسیار اصیل می‌باشد. تاپ یا بلوز آستین کوتاه یا بلند می‌تواند بالا تنه را بپوشاند و اکثرا یک شلوار بلند و گشاد نیز با آن ست می‌شود. این ست لباس تقریبا محدودیت فصل یا سنی ندارد. بیشتر خانم‌ها با پوشیدن این ست لباس در اکثر شرایط احساس راحتی می‌کنند.

12- لباس خواب دو پیس
لباس خواب دو پیس

این مدل لباس‌های خواب بیشتر مناسب یک شب عاشقانه هستند. جنس پارچه ساتن ابریشمی بدن شما را در بر گرفته و احساس لطافت را به ارمغان می‌آورد. این لباس‌ها از دو تکه پیراهن و رویه تشکیل می‌شوند و برای تازه عروس‌ها مناسب می‌باشند.

13-ست سه پیس عروس
ست سه پیس عروس

بیشتر تازه عروس‌ها برای شب‌های نخست یا ماه عسل خود ترجیح می‌دهند از لباس عروس سه پیس استفاده نمایند. همانطور که از عنوان مشخص است، این ست‌ها شامل سه تکه سوتین، شورت و پیراهن یا رویه توری هستند. این مدل تقریبا در طرح‌ها و رنگ‌های متفاوتی دیده می‌شود که با سلیقه‌تان جورشدنی است.

14-پیراهن آستین سه ربع
پیراهن آستین سه ربع

این سبک تقریبا جزء نادرترین مدل‌های لباس خواب است اما آستین‌های نسبتا بلند سه ربع جزء فاکتورهای دلخواه هر بانوی جوان و شیک پوش به شمار می‌رود. این مدل معمولا دو پیس بوده و از یک پیراهن و رویه تشکیل می‌شود.

15- روبدوشامبر زنانه
روبدوشامبر زنانه

اگر تازه عروس هستید، باید یک روبدوشامبر زنانه داشته باشید. این مدرن‌ترین و در عین حال زیباترین شکل لباس خواب است. اشکال، انواع، طرح‌ها و رنگ‌های این مدل بسیار متفاوت است. شما می‌توانید یک روبدوشامبر را در حالات متفاوتی ببینید. طول دامن روبدوشامبر همانند طول آستین‌ها متفاوت است اما وجود یک بند نازک و ظریف در آن‌ها حتمی می‌باشد. شما می‌توانید بر اساس فصل موردنظر پیراهن دلخواهتان را انتخاب و خریداری نمائید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]