مجله گیزدین, مردانه

لباس زیر مردانه و نکاتی که باید آقایان به آن توجه کنند .

لباس زیر مردانه فرروشگاه گیزدین

 

لباس زیر مردانه بخشی از پوشش است که با توجه به سادگی و پنهان بودن از دید نکات ویژه ای دارد که در این مقاله به آن می پردازیم .

شايد فکرش را هم نمي کرديد نکته هاي زيادي در مورد لباس زیر مردانه وجود داشته باشد که يادگيري آن ها ضروري باشد با هم مروري بر اين نکات داريم .

لباس زیر مردانه فروشگاه گیزدین

در ابتدا نکات پزشکي و بهداشتي لباس زیر مردانه :

تعويض مرتب لباس زير و شستشوي مرتب آن نکته اي است که بايد به آن توجه ويژه داشت .
اگر که به سلامت خود اهميت مي دهيد بايد دقت کنيد که لباس زير شما از چه نوع پارچه اي دوخته شده است وچه مدتي است که از آن استفاده مي کنيد .

بهترين پارچه براي لباس زیر مردانه جهت استفاده روزانه نوع الياف پنبه و يا ترکيبي از الياف طبيعي مي باشد که هم جذب خوبي دارد و هم هوا به راحتي در داخل لباس جريان پيدا مي کند که اين نکه براي جلوگيري از عرق جوش و ايجاد حساسيت بسيار با اهميت است ، رنگ پارچه هم بهتر است روشن باشد تا هرگونه تغيير رنگ و لگ شدن به راحتي مشخص شود .

از ساير پارچه ها براي موقيت هاي خاص استفاده شود به طور مثال براي باشگاه وتمرينات ورزشي جنس لباس زیر مردانه خيلي مهم است و بايد اليافي داشته باشد که بدن فرد با پوشيدن آن پوسته پوسته و زخم نشود و ايجاد سايدگي نکند همچنين بتواند رطوبت پوست را تامين کند .

 توجه : هرگز لباس زیر مردانه ، تمرين و ورزش را بدون شستن بيشتر از يکبار نپوشد .
دقت کنيد که هر چقدر که جنس لباس زیر مردانه شما عالي باشد نبايد از آن به مدت طولاني استفاده کنيد و با تغيير رنگ و يا لک شدن بايد آن را تعويض کرد و به توصيه پزشکان و متخصصان بهتر است بعد از يک ماه استفاده از لباس زير مردانه آن را دور انداخت و از لباس جديد استفاده نمود .
اشخاصي که در طول روز و هنگام فعاليت زياد عرق مي کنند در ميان روز لباس زير خود را تعويض کنند و از لباس زير تميز و خشک استفاده کنند .

برای شستشوی لباس زیر مردانه به موارد زیر دقت کنید :

دوام لباس‌ زیر مردانه بیش از هر چیزی به شستن با دست بستگی دارد . انداختن‌ در لباسشویی هم تنها با قرار دادن آنها در کیسه توری و بدون حالت خشک‌کن قابل قبول است، در غیر این صورت این لباس‌ها با مداومتی که در پوشیدن آنها هست، کمتر از یک ماه دوام می‌آورند.

پس بهترین کار، شستن آنها با دست در آب خنک است. لباس‌های زیر همرنگ را با هم بشویید تا رنگ پس ندهد و بعد از شست‌وشو با فشار دست، آب آنها را بگیرید و آویزان کنید. با این کار مدت زیادی از این لباس‌ها با شکل و ظاهر سالم استفاده خواهید کرد.

مطمئنا همه ما وقتی لباس زیر  نو می‌خریم که مخصوصا پول زیادی بابت آن پرداخت کرده باشیم؛ گاهی فراموش می‌کنیم که این لباس ها چطوری به دست ما رسیدند و برای اولین استفاده هیچ وقت آنها را نمی‌شوییم به دلیل آن‌که امکان دارد با شستن لباس ها رنگ آن‌ها عوض شود یا از فرم اولیه بیفتند. این مسئله در مورد هر نوع لباسی هم بی اهمیت باشد و کمتر به چشم بیاد در مورد لباس‌های زیر که استفاده می کنیم حساسیت ویژه ای پیدا می‌کند.

اما تا به حال از خودتان این سوال رو پرسید که چه کسی این لباس‌های زیر را دوخته است؟ یا چطور بسته بندی شده اند؟ در چه شرایط و کارتون‌هایی به مغازه رسیده‌اند؟ یا قبل از شما چه کسی آنها را پرو کرده است؟ هر زمان که هر کدام از این سوالات را با خود تکرار کنید مطمئنا اولین کاری که انجام می‌دهید شستن لباس‌های زیر حتی قبل از اولین استفاده

لباس زیر مردانه آفتاب گیزدینبعد از شستن لباس زیر آن را در معرض آفتاب خشک کنید.

به طور کلی معمولا لباس در هوای بسته خشک می شود و در محیط خانه هایی که آفتاب گیر نیستند، از حمام برای خشک شدن لباس استفاده می شود و به دلیل اینکه فضای این محیط مرطوب است و آفتاب گیر نیست، احتمال رشد قارچ و میکروب ها زیاد است. بنابراین حتی الامکان لباس هایتان را در فضای باز در معرض آفتاب خشک کنید. در غیر این صورت، می توانید از اتو استفاده کنید اما به این مساله توجه داشته باشید که اتوکردن لباس زیر باعث ضدعفونی کردن لباس نمی شود بلکه صرفا آن را خشک می کند.

تنگ و يا گشاد بود لباس زير مردانه و اهميت آن :

تنگ و يا گشاد بودن لباس زير مردانه به انتخاب خود شخص برمي گردد گشادي لباس راحتي بيشتري به فرد مي دهد و از نظر پزشکي هم توصيه بر لباس زير مردانه گشاد است چرا که لباس زير تنگ ايجاد حساسيت کرده و همچنين باروري فرد را تحت تاثیر قرار می دهد .

و اما پوشيدن و يا نپوشيدن لباس زير مردانه :

نپوشيدن لباس زير مردانه دربرخي موقيت ها مي تواند لذت بخش باشد اما متخصصان در مورد اين موضوع اخطار مي دهند .
اگر کاري انجام مي دهيد که منجر به عرق کردن مي شود نپوشيدن لباس زير مي تواند براي فرد ايجاد مشکل نمايد .

لباس زير مردانه از نظر مد و انواع آن به شرح زیر می باشد .

لباس زیر مردانه گیزدینچرا بايد از لباس زير مردانه بالاتنه (زيرپوش) استفاده کنيم ؟

پوشيدن لباس زير مناسب باعث افزايش طول عمر لباس شما مي شود و مانع لک شدن لباس شما با عرق مي شود .

اما برخي افراد به پوشيدن لباس زير مردانه تمايلي ندارند و از دلايل اين کار مي توان به موارد زير اشاره کرد :

 • خط يقه و آستين هاي زيرپوش از روي پيراهن مشخص مي شود .
 • معمولا زير پوش ها سايز مناسبي ندارند و فيت تن نيستند .
 • تعريق را در فصل گرما بيشتر مي کنند .
لباس زیر مردانه فروشگاه گیزدین

استفاده از لباس زیر طوسی رنگ گزینه مناسبی برای عدم نمایش سایه لباس زیر می باشد

اما همه اين مشکلات اشاره شده در بالا با انتخاب يک لباس زير مناسب حل خواهد شد و با پوشيدن يک زيرپوش ضد عرق همه چيز تغيير خواهد کرد .

توصيه هاي ما براي کمک به شما در انتخاب يک لباس زير مردانه مناسب :

 • از مارک هاي خوش نام و معتبر تهيه کنيد .
  بسياري از زيرپوش هاي مردانه به صورت انبوه توليد مي شوند و از نظر کيفيت و سايز مناسب بدن هر فردي نيستن و از پارچه هاي بدون کيفيت تهيه شده اند در نقطه مقابل توليدي هاي تخصصي لباس زير مردانه به جهت حفظ برند خود از مواد اوليه مرغوب استفاده مي کنند و با دانش و تجربه طراحي که در اختيار دارند سعي در توليد محصولي دارند که فرد فرد مشتريان را راضي نگه دارند .
 • متناسب با رنگ لباسي که مي پوشيد زيرپوش تهيه کنيد .
  در گذشته تنها رنگي که براي زير پوش متصور بوديم سفيد بود .اما در حال حاضر زيرپوش ها در تنوع رنگ توليد مي شوند که با اتنخاب رنگ مناسب مانع از نمايان شدن رنگ زير پوش از روي لباس مي شود .یقه لباس زیر مردانه
 • در انتخاب يقه دقت کنيد .
  توجه داشته باشيد زيرپوشي انتخاب کنيد که يقه آن از زير لباس مشخص نشود .
 • به جنس زيرپوش دقت کنيد .
  پارچه زيرپوش بايد قدرت جذب خوبي داشته باشد تا هم از پوست محافظت کند وهم مانع لک شدن لباس شود .

لباس زير مردانه بالاتنه چند مدل عمومي دارد که عبارتند از :

 • زير پوش مردانه آستين دار که خود به چند مدل تقسيم مي شود که در نوع يقه و آستين با هم تفاوت دارند.
  زيپوش آستين دار ، نيم آستين و حلقه اي با يقه گرد و يا يقه هفت در فروشگاه ها موجود مي باشد .
  از اين مدل لباس زير براي پيراهن آستين بلند و يا تيشرت آستين بلند استفاده مي شود.
 • زيرپوش مردانه رکابي که در دو مدل يقه گرد و يقه خشتي موجود مي باشد .
  اين مدل زيرپوش مناسب پيراهن آستين کوتاه و تيشرت هاي آستين کوتاه و يا حلقه اي مناسب مي باشد .

لباس زیر مردانه انواع شورتلباس زیر مردانه پايين تنه (شورت مردانه )

شايد باخودتون فکر کنيد (يه شورت ديگه ، چرا وسواس براي خريدش بايد به خرج بدم ) اما بايد توجه داشته باشيد همين يک تکه کوچک از لباس زیر مردانه بايد ها و نبايد هايي دارد که چند نکته از آن را در ابتداي مقاله شرح داديم و اما در انتخاب مدل و طرح در اين قسمت با ما همراه باشيد .

انواع متنوعي شورت مردانه وجود دارد که ما چند مدل آن را به شما معرفي مي کنيم .

شورت مردانه پادار (باکسر Boxer Shorts):

اگر زياد عرق مي کنيد و مستعد عرق سوز شدن هستيد .اين مدل لباس زیر مردانه امکان عبور هوا را فراهم مي کند و در نتيجه از بروز اينگونه مشکلات جلوگيري مي کند .
به دليل اينکه اين نوع شورت در محل اتصال ران ها درز ندارد، درز دوخت آن از زير شلوار ديده نمي شود و بهترين انتخاب براي پوشيدن با شلوار هاي پارچه اي است .
شورت نيم پا:
اين شورت قسمت کمر و پشت را به خوبي پوشش مي دهد و نسبت به شورت پادار قسمت کمي از ران پا را مي پوشاند .در واقع اين شورت مناسب افرادي ايست در اثر چاقي عرق سوز مي شوند .
شورت فاق بلند :
اين مدل شورت از ترکيب باکسر و زير شلواري است با اين تفاوت که اين مدل تنگ و چسبان است . معمولا با هر لباسي استفاده مي شود و به دليل پوشش دهي قسمت زيادي از بدن بهتر است جنس و کيفيت آن خوب باشد .

شورت اسليپ (Briefs):

می توان گفت بهترین نوع لباس زیر مردانه اسلیپ می باشد، حرکت نسبتا آزادانه ای به پاها می دهد و بسته به نوع پارچه و سن افراد قسمت کمر و دور پا و فاق افزایش می یابد، طرح ها و رنگ های زیادی در این نوع شورت وجود دارد . پوشش کامل در پشت و قسمت بالایی ران در جلو پارچه کمتری استفاده شده به طوری که آنها را به راحتی با هر شلواری پوشید .
این نوع لباس زیر را اکثر ورزشکاران جهت راحتی حرکت آن انتخاب میکنند.
مناسب برای کسانی که نیاز که تحریک زیادی دارند و کسانی که ران بزرگی دارند .
استفاده روزانه، استفاده با شلوار جین ، شلوارهای چسبان و اسکینی یا شلوارک مناسب می باشد .

این نوع لباس زیر با سه نوع فاق کوتاه ، متوسط و بلند طراحی می‌شود که قد فاق را باید متناسب با قد فاق شلوار انتخاب کنید.

لباس زیر مردانه شورت (2)شورت پشت باز (بیضه بند ):

شورت پشت باز یا در اصل بیضه بند ، این نوع لباس زیر فقط عملکرد بهتری نسبت به اسلیپ دارد و راحتی در حرکت بدن از مزیت های این نوع شورت میباشد و برای افرادی که مشکلاتی اعم از جراحی و غیره دارند و با توصیه پزشک استفاده میشوند.
هوارسانی و کشسانی بالا از مشخصات این نوع لباس زیر مردانه میباشد و از پنبه و ابریشم ساخته می شود .

شورت فانتزی و عروسکی :

شاید تصور کنید فقط خانم ها باید از لباس زیر های زیبا استفاده کنند و همیشه آراسته باشند , اما آراستگی ظاهری و پوشش زیبا و پاکیزه شامل آقایان نیز می شود .
تا چند سال قبل انواع لباس زیر زنانه سکسی و تحریک کننده در بازار موجود بود اما امروز علاوه بر لباس زیر زنانه لباس زیر مردانه فانتزی با مدل های گوناگون و جالب به بازار آمده اند و بسیار هم مورد استقبال قرار گرفته اند .

برای آقایان هم لباس زیر مردانه فانتزی موجود است .

این مدل  لباس زیر مردانه شامل مدل های عروسکی و لامبادا و فانتری , البته مدل های بیشتری هم وجود دارد .
البته خیلی از آقایان خجالت می کشند به طور مستقیم به مغازه های لباس زیر فروشی خرید کنند چراکه پوشیدن لباس زیر مردانه فانتزی و سکسی در میان مردم ما زیاد جا افتاده نیست و به عقیده بعضی از آقایان خرید شورت مردانه سکسی باعث خجالت است.

البته برای این مشکل را هم چاره ای هست ، خرید اینترنتی لباس زیر مردانه بهترین راه برای کسانی است که خجالتی هستنند یا لباس زیر مردانه مورد نظرشان را در مغازه های لباس زیر فروشی یافت نکرده اند.

در کل استفاده آقایان ازین نوع لباس زیر های جذاب در برقراری رابطه جنسی با کیفیت بالاتر و احترام به طرف مقابل خیلی اهمیت دارد و باید همان طور که خانمها این مساله رو رعایت می کنند آقایان نیز توجه ویژه ای داشته باشند .

سلامت و پیروز باشد فروشگاه گیزدین