زنانه, سلامتی و زیبایی, لباس زیر, مجله گیزدین

خوصوصیات یک سوتین خوب چیست !؟

یک سوتین خوب

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

خصوصیات یک سوتین خوب چیست !؟

تا حالا از خود پرسیدین که یک سوتین خوب دارای چه ویژگی های باید باشد ! ما در این مطلب به شما کمک می کنیم که با خصوصیات یک سوتین خوب آشنا باشید . یک سوتین خوب و ایده آل باید پارچه نرم و لطیفی داشته باشد که قابلیت عرق گیری و ورود و خروج هوا را دارا باشد تا به پوست  آسیب نرساند و همچنین به پستان فشار بیش از اندازه وارد نکند و روی سطح پستان رد نگذارد و موجب عرق سوز شدن نشود . یکی دیگر از مواردی که در خرید سوتین باید به آن توجه داشته باشید بند های آن می باشد در صورت امکان سوتین هایی را انتخاب کنید که دارای بند های پهن باشد و وزن وارده سینه هارا به شانه در سطح بیشتری انتقال داده و باعث ناراحتی شما نشود . 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

چرا خانم ها در انتخاب یک سوتین خوب کم توجهی می کنند !؟

چون سوتین لباس زیر هست و به صورت دیداری در معرض دید دیگران قرار نمی گیرد خانم ها و دختر ها اهمیت چندانی به آن نمی دهند و حتی با وجود پاره شدن هم دیده می شود که از آن استفاده می کنند . اما سوتین از اهمیت بالایی  برخوردار است و باعث فرم دادن سینه ها و در سلامت آن ها هم خیلی می تواند مهم باشد . در این مطلب می خواهیم این ویژگی ها و خصوصیات را بشناسیم پس لطفا برای خرید یک سوتین خوب این نکات را در نظر داشته باشد .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”نگاهی به فروشگاه”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][claue_addons_products limit=”4″ columns=”3″ issc=”1″ id=”7522, 3731, 7283, 6498″][vc_text_separator title=””][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

مهمترین دلایل استفاده از یک سوتین خوب

  1. پوشاندن پستان ها از دید افراد
  2. محافظت و مراقبت از پستان ها 
  3. تناسب و شکل دهی به پستان ها 
  4. ثابت نگه داشتن پستان ها در هنگام راه رفتن و دویدن 
  5. قرارگرفتن پستان ها در وضعیت تعادل و مقابله با افتادگی و آویزان شدن آن ها 

البته امروزه با پیشرف در زمینه های مختلف سوتین های متفاوتی با کار کرد های متفاوت به وجود آمدن که هم از نظر زیبایی و هم از نظر درمانی ویژگی های مختلفی دارد که هر کدام از آن ها جی بحث بسیار دارند 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

نکات مهم در خرید یک سوتین خوب

  1. مدل ، ظاهر و زیبایی سوتین در درجه دوم اهمیت قرار داشته باشد و در درجه اول به اندازه آن توجه کنیم . شاید زیبایی یک سوتین برای شما خیلی مهم باشد ولی ما از شما می خواهیم در کنار اهمیت دادن به زیبایی به نکات مهمتری توجه داشته باشید ، سلامت انسان بالا ترین سرمایه هر شخص می باشد که باید به آن در هر شرایط اهمیت ویژه داد. 
  2. دارای پارچه لطیف و محکم باشد . و پارچه آن خاصیت عرق گیری و امکان ورود و خروج هوا را داشنه باشد ، این کار از تجمع باکتری های بیماری زا بر روی پوست جلوگیری می کند .
  3. اصولا بهتر است که از سوتین های نخی و پنبه ای استفاده کنیم که قابلیت عرق گیری و خنک نگه داشتن پستان ها را داشته باشد .
  4. سوتین اندازه است که کاملا اندازه پستان ها باشد و آن ها را به خوبی در بر بگیرد به طوریکه نه خیلی تنگ باشد که به پستانها فشاری وارد کند و نه خیلی گشاد که پستان ها در آن بازی کنند .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”نگاهی به فروشگاه”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][claue_addons_products limit=”4″ columns=”3″ issc=”1″ id=”3560, 3509, 2921, 7492″][/vc_column][/vc_row]