لباس زیر, مجله گیزدین

بهترین لباس زیر برای خانم های باردار کدام است ؟

باردار

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

بهترین لباس زیر برای خانم های باردار کدام است ؟

حجم و سایز سینه و باسن خانم های باردار از اوایل بارداری شروع به اضافه شدن می‌کند و لباس‌های زیر قبلی، دیگر برای این زمان مناسب نیست. بهتر است برای راحت‌تر بودن قبل از خرید لباس زیر جدید، به نکات زیر حتما توجه کنید  در این مطلب با نکاتی برای انتخاب بهتر شورت و سوتین مناسب برای دوران بارداری آشنا خواهید شد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”10″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

انتخاب سوتین مناسب

  • یکی از اولین نشانه‌های بارداری می‌تواند بزرگ شدن سینه‌ها باشد. الگوی رشد سینۀ هر زنی ممکن است با دیگری فرق داشته باشد. سینه‌ی برخی از زنان در سه ماهۀ اول بزرگ می‌شود و تا پایان بارداری تغییر چندانی نمی‌کند، اما در بعضی دیگر ممکن است سینه به مرور تا پایان بارداری همچنان رشد کند. بزرگ شدن سینه ممکن است برای برخی خانم‌های باردار خوشایند نباشد یا نگرانی‌هایی در مورد بد فرم شدن آن برایشان وجود داشته باشد.

  • در هر حال، انتخاب سوتین مناسب در زمان بارداری می‌تواند سیر رشد سینه‌ها را کنترل کند. بهترین زمان برای انتخاب سوتین را بدن تان به شما می‌دهد. اگر سینه‌های شما به قدری بزرگ شده که سوتین‌های قبلی برای تان تنگ شده است، باید به یک فروشگاه لباس زیر مراجعه و سوتین مناسبی پیدا کنید. بهتر است به نکته های زیر کاملا توجه داشته باشید تا از زمان بارداری خود لذت ببرید .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”نگاهی به فروشگاه” border_width=”6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][pins id=”1163″][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”10″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

سعی کنیدجنس سوتین که اتخاب می کنید نخی باشد !

برای انتخاب سوتین نخی، روی اتیکت داخل سوتین را بخوانید یا از فروشنده سؤال کنید. درصد نخ مصرفی به‌کاررفته در سوتین، روی اتیکت پارچه‌ای آن نوشته شده است. به عنوان مثال روی اتیکت یک سوتین خارجی عبارت 100% COTTON نوشته می‌شود.

سوتین باید تمام سینه را در بر بگیرد !

 اگر سینه‌هایتان حساس شده است و شما را کلافه کرده سعی کنید سوتینی بخرید که تمام سینه را بپوشاند. سوتین‌های فانتزی که نیمۀ پایین سینه را می‌پوشاند برای بارداری مناسب نیست. 

سوتین را انتخاب کنید که حداقل سه ردیف قلاب در پشت داشته باشد !

سوتین شما باید قابلیت این را داشته باشد که به راحتی  کمی گشادتر یا تنگ‌تر شود. و به اندازه دلخواه شما درآید . از آن جا که ممکن است سینه‌های شما به تدریج رشد کند، سوتینی که قلاب‌های فلزی بیشتری دارد، به شما کمک خواهد کرد تا مدت‌زمان بیشتری از آن استفاده کنید.

سوتینی را انتخاب کنید که دارای بند های پهن باشد !

بهتر است سوتینی را انتخاب کنید که دارای بند های پهن باشد و چند سانتی‌متر از زیر سینه را نیز در بر بگیرند. سوتین‌هایی که بند پهنی دارند و تمام سینه را در بر می گیرد ، تا حدی از تکان‌های اضافه سینه جلوگیری می‌کند و حس آرامش را به شما هدیه می دهد .

خانم های باردار در زمان بارداری از سوتین های فنر دار استفاده نکنید !

سوتین‌های فنردار ممکن است از رشد صحیح سینه جلوگیری کند. همچنین این سوتین‌ها اغلب باعث ناراحتی مادر می‌شود و همچنین ممکن است فنر آنها خارج شود و سینه را زخم کند. در هر صورت توصیه می شود که حدالامکان از این مدل سوتین استفاده نشود .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”10″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

نکته مهم !

 اگر در ماه‌های آخر بارداری برای خرید سوتین اقدام می‌کنید، می‌توانید سوتین‌هایی را انتخاب کنید که برای دوران شیردهی نیز مناسب است.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”10″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

انتخاب شورت مناسب

باردار

انتخاب شورت برای دوران بارداری بستگی به راحتی و عادت شما در مورد نوع خواهد داشت. در بارداری ممکن است باسن کمی بزرگ شود و حجم شکم اجازه ندهد که شما شورت‌هایی را بپوشید که قبلاً از آنها استفاده می‌کردید. شورت‌های بارداری شورت‌هایی است که قسمتی از آن تا روی شکم کشیده می‌شود و خود شکم را نیز پوشش می‌دهد. برای خرید شورت مناسب در دوران بارداری می‌توانید موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • خانم های باردار شورتی که انتخاب می‌کنید، نباید خیلی تنگ یا خیلی گشاد باشد. شورت تنگ یا گشاد ممکن است مانع حرکت کردن آزادانۀ شما شود و شمارا کلافه می کند .
  • جنس شورت هم باید نخی باشد. بهتر است شورتی که انتخاب می‌کنید کاملاً نخی باشد یا روی اتیکت آن عبارت COTTON درج شده باشد . شورت‌های نخی معمولاً باعث ایجاد حساسیت در واژن نمی‌شود .
  • قسمت کشی شورت که روی شکم کشیده می‌شود، نباید خیلی تنگ باشد و جنس آن نیز تا حد ممکن از نخ باشد.
نکته مهم !

اگر شورت‌های بارداری، مناسب شما نیست یا در آن احساس راحتی نمی‌کنید، می‌توانید از شورت‌های معمولی استفاده کنید، اما حتماً نسبت به سایز و جنس آن دقت لازم را داشته باشید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]