لباس زیر, مجله گیزدین

چرا لباس زیر پنبه ای بخریم ؟

چرا لباس زیر پنبه ای بخریم ؟

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

چرا لباس زیر پنبه ای بخریم ؟

چرا لباس زیر پنبه ای بخریم ؟ انسان از 5000 سال قبل از میلاد لباس پنیه ای می پوشد و تا امروز هم از این الیاف طبیعی استفاده می شود . پوشیدن لباس های پنبه دارای مزایا و معایبی است که شامل لباس زیر هم می شود ، اگر لباس زیر پنبه ای باشد با جذب رطوبت باعث می شود که شما از تجمع میکروب ها در محل لباس زیر در امان باشید . بر خلاف بسیاری از پارچه های مصنوعی ، پنبه عرق  بدن را جذب و آن را به هوا تبدیل می کند . پنبه مانند یک حوله کار می کند ،  رطوبت را از پوست  دور کرده و در نتیجه نمیگذارد باکتریها و قارچها رشد کنند این ویژگی باعث شده است که بهترین پارچه برای لباس های ورزشی هم باشد .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”10″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]چرا لباس زیر پنبه ای بخریم ؟

خاصیت الیاف پنبه ای

پنبه  درجه حرارت را مانند یک عایق حرارتی کنترل می کند در تابستان سرد  و در فصل زمستان گرم نگه می دارد و مناسب برای هر فصل سال است ، در حالی که پارچه های مصنوعی با مواد شیمیایی تولید می شوند ، پارچه های  پنبه ای ، طبیعی هستند و پوست شما را تحریک نمی کنند .  توجه داشته باشید پس  خرید لباس زیر زنانه و مردانه با جنس پارچه پنبه ای یک انتخاب صحیح و مناسب برای شما  است .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”10″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]چرا لباس زیر پنبه ای بخریم ؟

ویژگی مهم الیاف پنبه ای

یک ویژگی فوق العاده دیگر الیاف پنبه ای این است که الیاف پنبه ای بادوام هستند در واقع ، در برابر شست و شوی زیاد مقاوم هستند و لکه آن زود از بین می رود پس بنابر این مناسب شورت زنانه ، شورت مردانه ، سوتین و زیر پوش مردانه است که مدام باید شسته شوند و لازم است الیاف قوی داشته باشند . خاصیت لکه بری آسان این پارچه هم آن را یک پارچه تمام عیار برای لباس زیر و لباس خواب زنانه کرده است .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”10″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

نکته مهم !

فقط باید توجه داشته باشید زمانی که لباس با جنس پنبه ای می خریم ، از اندازه  خودتان کمی بزرگتر بخرید چون ممکن است بعدا پس از شستن آن کوچکتر شود اگر شما  خودتان پارچه خریدید تا لباس زیر بدوزید  قبل از هر کاری آن ر بشوئید تا اول آب برود بعدا بدوزید .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]