سلامتی و زیبایی, مجله گیزدین

حرکات ورزشی مناسب برای داشتن سینه هایی زیبا

حرکات ورزشی مناسب برای داشتن سینه هایی زیبا

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

حرکات ورزشی مناسب برای داشتن سینه هایی زیبا

در این مطلب ما به شما می گوییم حرکات ورزشی مناسب برای داشتن سینه هایی زیبا چیست و شما باید چکار کنید . 

بزرگ کردن سایز سینه ها به وسیله حرکات ورزشی در خانه

همه ی خانم ها دوست دارند سینه هایی زیبا و خوش ترکیب داشته باشند و شاید هم شنیده باشید سایز سینه خانم ها با ورزش افزایش می یابد! اما اجازه بدهید قبل از شروع آموزش تمرینات، کمی از ساختمان بدن برایتان بگویم.

خانم ها، خوب است بدانید که سینه های شما از چربی و بافت های چربی دار تشکیل شده است،شکل ویژه پستان ها و جایگاه مخصوصشان از طریق رباط های خاصی که بافت پستان ها را در بر گرفته و آن ها را حفاظت می کنند تعیین می شود. این رشته ها که به «رباط های کوپر» معروفند در دوره حاملگی و نیز کهولت شل و یا کشیده می شوند و موجبات آویزان شدن آن ها را فراهم می آورند.

هورمون های جنسی در رشد و تکامل پستان ها در دوره بلوغ و تولید شیر از اهمیت بسزایی برخوردارند. استروژن در رشد و نمو غدد و مجاری پستان نقش داشته و پروژسترون محرک اصلی تغییر و تکامل سلول های سازنده شیر می باشد. از این رو سایز آن ها بستگی به میزان چربی دارد که در آن ذخیره می کنید که آن هم به نوبه خود بستگی به ژنتیک، وزن، سلامتی و سن شما دارد. ماهیچه هایی که در زیر سینه ها قرار گرفته اند، ماهیچه های سینه ای نامیده می شوند که برجستگی سینه ی شما از آن هااست.

و اما حرکات ورزشی برای افزایش سایز سینه ها

حرکات ورزشی مناسب برای داشتن سینه هایی زیبا1- ساختن عضلات قفسه سینه می تواند سینه ها را قوی تر و بزرگ تر کند برای این کار بر روی تمیریناتی که روی عضلات قفسه سینه کار می کند تمرکز کنید . برای اولین تمرین کف  دست خود را به عرض شانه باز کنید و روی زمین بگذارید و بدن خود را رو به بالا بکشید توجه داشته باشید که تمام بدن را صاف نگهدارید و برای بلند شدن از زمین فقط از عضلات سینه خود استفاده کنید این حرکت را در سه ست 15 عددی با استراحت انجام دهید و به صورت روزانه تکرار کنید . برای تمرینات بیشتر می توانید از یک مربی ورزشی کمک بگیرید و از دمبل هم استفاده کنید .

حرکات ورزشی مناسب برای داشتن سینه هایی زیبا2- برای بزرگتر دیده شدن سینه ها از ورزش های شکمی و کمر غافل نشوید هرچه شما لاغرتر و شکم و پهلو عضلانی تری داته باشید سینه های شما درشت تر دیده می شود برای این کار می توانید از کلاس های یوگا ، پیلاتس و یا دی وی دی های آموزشی حرکات ورزشی در خانه استفاده کنید .

 

حرکات ورزشی مناسب برای داشتن سینه هایی زیبا

3- به شانه ها و کمر خود بسیار توجه کنید توجه داشته باشید که در انجام کار های روزانه حالت کمر خود را حفظ کنید . در هنگام خواب به شکم نخوابید این کارها همه به بزرگتر نشان دادن سینه شما کمک می کند برای تقویت عضلات شانه و کمر از حرکات کششی استفاده کنید . برنامه ورزشی بنویسید و آن را جایی بگذارید که جلو چشم باشد مثلا برای خانم های خانه دار پیشنهاد می کنید برنامه ورزشی خود را روی یخچال نصب کنند .

امیدواریم در این مطلب توانسته باشیم به شما بگوییم حرکات ورزشی مناسب برای داشتن سینه هایی زیبا چیست و شما باید چکار کنید 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]